top of page

2008 yılında faaliyete başlayan işletmemiz her geçen gün artan kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri portföyü ile kadrosunda hizmet veren gıda mühendisi, konusunda tecrübeli ve sertifikalı aşçılar ile hijyen eğitimli servis personellerimizle iş merkezlerinin ve kurumların personel yemek ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Firmamızda aylık olarak hazırlanan yemek menüleri çalışan bir insan için gerekli kalori hesaplamaları yapılarak düzenlenmektedir.

 

Yemek üretiminde kullandığımız malzemeleri TSE, ISO belgeli firmalar ile Gıda Kodeksi ve HACCP ilkeleri doğrultusunda üretim yapan firmalardan temin etmekteyiz.

 

Şirketimiz Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın 4128 sayılı kanun ile değişik 560 sayılı gıdaların üretimi tüketimi ve denetlenmesine dair kanuna göre Gıda Üretim ve Gıda Sicil Belgesine sahiptir.

 

 

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

 

Amacımız her zaman gelişim ve iyileştirmeyi sağlayarak daha kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktır. Müşterilerimizin memnuniyeti için doğal ve taze ürünler seçip, servis öncesi kontrollerini titizlikle gerçekleştirerek müşteri talebi doğrultusunda istenen yerde ve zamanda servis yapmaktır.

 

Sektöründe önder firmalar arasından seçtiğimiz tedarikçilerimizle, çözüm ortaklığına giderek kaliteli malzemelerle üretim yapmak, gıda güvenliğini tehlikeye sokacak her türlü konuda önlem almaktır.

hakkimizda.png

2008'den
Bugüne

bottom of page